TP LİNK TD-W8960N KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME, TP LİNK TD-W8960N WİFİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME, TP LİNK TD-W8960N ŞİFRE DEĞİŞTİRME, TP LİNK TD-W8960N KABLOSUZ ŞİFRESİ, TP LİNK TD-W8960N WİFİ ŞİFRESİ, TP LİNK TD-W8960N ARAYÜZ ŞİFRESİ, TP LİNK TD-W8960N ŞİFRE NEDİR, TP LİNK TD-W8960N, Tp-link TD-W8960N kablosuz şifre değiştirme ayarları nasıl yapılır, Tp-link TD-W8960N KURULUM, Tp-link TD-W8960N AYARLAR, TP-Link TD-W8961N Kablosuz, TP-Link Modem WiFi Şifresi Değiştirme, TP LINK TD W8960N Modem Şifre Wireless Kurulum, TP-Link kablosuz Modem WiFi şifre değiştirme

Tp-LİNK TD-W8960N Modeminizin kablosuz ağ şifresini isterseniz cep telefonunuz üzerinden kablosuz olarak, isterseniz de Ethernet kablosuz yardımı ile bilgisayarınızdan değiştirebilirsiniz.

Tplink TD-W8960N Kablosuz şifre değiştirme işlemleri sırasında kablosuz ağ adı ya da kablosuz şifre değişeceği için modem ile ayarları yaptığınız cihaz arası ağ bağlantısı kesilecektir. Bu nedenle kablosuz şifre değiştirme işlemlerinizi Ethernet üzerinden yapmanızı öneriyoruz. Ethernet üzerinden kablo bağlantısı ile işlem yapma imkanı yok ise cep telefonu üzerinden kablosuz ağları taratarak modem altında yazan kablosuz ağ adı ve şifre bilgilerini girebilir ve kuruluma geçebilirsiniz.

CEP TELEFONU ÜZERİNDEN Tp-LİNK TD-W8960N KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter butonuna basınız. Karşınıza modemin arayüz şifre ekranı gelecektir. Gelen ekranda kullanıcı adı:admin şifre:admin yazarak Oturum aç butonuna basınız. Eğer bu şifreyi daha önce değiştirdiyseniz oturum aç butonuna bastığınızda ilerlemeyecektir. Bu durumda modem resetlenerek fabrika ayarlarına alınmalıdır. Bu durumda da modemin ayarları sıfırlanacağı için yeniden Tp-LİNK TD-W8960N modem kurulumu yapmanız gerekebilir. İşleme devam etmeden önce servis sağlayıcıdan almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi kontrol ediniz.

Tp-LİNK TD-W8960N MODEM KURULUM ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Açılan modem arayüz ekranında, Ekranın sol bölümünde yer alan KABLOSUZ-TEMEL menülerine tıklayınız. Açılan ekranda isterseniz kablosuz ağınızı etkin ya da pasif duruma getirebilirsiniz. Kablosuz iletişimi etkinleştir seçeneğini işaretleyiniz. SSID1 bölümüne kablosuz ağlarda görmek istediğiniz bir isim giriniz ve kaydet/uygula butonuna basınız.

Yukarıdaki işlemlerde modeminizin TP LİNK TD-W8960N kablosuz ağ adı değiştirilmiştir. Yapacağımız yeni işlem ile TP LİNK TD-W8960N modemin kablosuz şifresi değiştirilecektir. Ekranın sol bölümünde yer alan KABLOSUZ-KABLOSUZ menülerine tıklayınız. Açılan ekranda sadece işaretlediğimiz yerleri kontrol ediniz. Diğer seçeneklerde değişiklik yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Ağ Kimlik Doğrulaması seçeneğinden WPA2-KİŞİSEL seçeneğini seçiniz. Kablosuz Ağ Anahtarı bölümünde en az 8 haneli içerisinde bir büyük bir de küçük harf yer alacak şekilde bir kablosuz ağ şifresi belirleyiniz. Kaydet/Uygula butonuna basarak ayarlarınızı kaydediniz.

Tebrikler TP LİNK TD-W8960N modeminizin kablosuz ağ adı ve şifre değiştirme adımlarını tamamladınız. Modem arayüz sayfalarını kapatarak kablosuz ağları taratabilir oluşturduğunuz yeni şifre ile giriş yapabilirsiniz.

DAHA DETAYLI VE UYGULAMALI KABLOSUZ AYARLAR EKRANINA AŞAĞIDAKİ YOUTUBE SAYFAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ