TÜRK TELEKOM TİVİBU NEDİR?, TÜRK TELEKOM TİVİBU ÖZELLİKLER NELERDİR? TİVİBU TEKRAR İZLE NASIL ÇALIŞIR?, TİVİBU SEÇ İZLE ÖZELLİĞİ NASIL ÇALIŞIR? TÜRK TELEKOM TİVİBU ÖZELLİKLER. tivibu özellikler,Tivibu giriş,tivibu özellikleri,tivibu kanalları,türk telekom tivibu inceleme

Televizyon izleme alışkanlıklarımızı değiştiren Türk Telekom Tivibu platformunun birbirinden güzel çok sayıda özelliği bulunuyor. Peki bu özelliklerin kaçını biliyoruz. Tivibu özelliklerine ne kadar hakimiz.Sizler için Tivibu platformunun birbirinden güzel Türk Telekom Tivibu özelliklerini derledik.

TÜRK TELEKOM TİVİBU PLATFORMU HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Türk Telekom Tivibu Sinema ve Belgesel kanallarında Dil ve Ses Değiştirme nasıl yapılır?

Alt yazı: Kanal üzerindeyken kumandanızın en alt bölümünde yer alan alt yazı tuşuna basılır. Yayının alt yazı özelliği bulunuyor ise ekranda Türkçe alt yazı çıkacaktır.

Dil seçeneği: Dil seçeneği yine kumandanızın en alt bölümünde yer alan dil bölümüne tıklanarak yayının özelliğine göre dil seçeneği seçilebilir.

Bu ayarlar her kanal için tek tek yapılabilir iken aynı zamanda menü üzerinde Ayarlar-Profil Ayarları-Dil Seçenekleri bölümünde de tüm kanallar için uygulanabilir.

Tivibu Program Kaydetme Nasıl Yapılır?

Yayın üzerindeyken ekranda kanal bilgilerini içeren bilgi barı çıkacaktır. Bu ekran üzerinde kırmızı tuş (Programı kaydet) butonuna basılır. Karşınıza program kaydetme seçenekleri gelecektir. Burada kaydetmek istediğiniz bölüm ya da tüm dizi alanı sorulacaktır. Tercihinize göre bu seçeneklerden 1 tanesini seçiniz. Seçim işleminiz tamamlandığında ekranınıza kayıt işlem talebiniz başarı ile alınmıştır uyarısı gelecektir. Kaydettiğiniz içeriği Menü-İzleme Listem-Kayıtlarım seçenekleri ile istediğiniz zamanda izleyebilirsiniz.

Burada size tivibu tarafından 3600 dk lık bir kayıt alanı sunulmaktadır. Kayıt alanınız dolana kadar istediğiniz içeriği kaydedebilirsiniz. Kayıt alnınız dolduğunda tercinize göre seçim yaparak tek tek silebilirsiniz.

TİVİBU PROGRAM KAYDETME ÖZELLİĞİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Tivibu 7 Güne Kadar Tüm Tv Yayın İçerikleri Nasıl İzlenir ?

Kumandanız üzerinde sağ üst bölümde yer alan Rehber butonuna basılır. Karşınıza tüm kanalların 7 güne kadar içeriklerinin sunulduğu bir yayın akış tablosu gelir. Bu seçenek tablosundan istediğiniz programın üzerinden ok tuşuna basarak geçmiş yayın içeriğiniz izleyebilirsiniz.

Tivibu Seç İzle Nasıl Kullanılır?

Kumandanız üzerinde seç izle butonuna basınız. Açılan bölümde belgesel, flim, dizi, çocuk, spor, yaşam ve müzik gibi kategorilerden istediğini içeriği seçerek izleyebilirsiniz.

Tivibu Tekrar İzle Nasıl Kullanılır?

Kumandanız üzerinde Menü butonuna basınız. Karşınıza gelen seçeneklerden Tekrar İzle butonun basarak öne çıkan yayınlardan ya da Tv kanallarını seçerek kaydedilmiş içeriklerden istediğinizi tekrar izleyebilirsiniz.

TİVİBU ÖZELLİKLERİ İÇİN DAHA DETAYLI VE UYGULAMALI OLARAK AŞAĞIDAKİ YOUTUBE KANALIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

1 Yorum


Comments are closed.