ZTE ZXHN H298A MODEM ÖZELLİKLERİ

ZTE ZXHN H298A MODEM ÖZELLİKLERİ NELERDİR? ZTE ZXHN H298A MODEM HANGİ SİSTEMLERDE KULLANILIR?

ZTE ZXHN H298A Modemler kampanya kapsamında Türk Telekom servis sağlayıcısı tarafından eve kadar fiber internet kullanan müşterilere, taahhüt süreleri boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

ZTE ZXHN H298A, fiber ethernet teknolojilerini destekleyen kablosuz bir Voip modemdir.Ürünün gigabit ethernet 10/100/100 Mbps desteği bulunmaktadır.

Ürün tak çalıştır özelliği sayesinde kolayca kurulabilmektedir. Modem bağlantılarınızı doğru şekilde yaptığınızda internet, ses ve ıptv profilleriniz modeminize otomatik olarak yüklenmektedir.

Modeminiz üzerinde 2,4Ghz ve 5Ghz olmak üzere 2 ayrı wifi (kablosuz ağ) sinyali bulunmaktadır.Yapacağınız wifi ayarları ile tercih ettiğiniz wifi frekanslarını kolayca kullanabilirsiniz. Modeminiz üzerinde her frekans için 4 ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz.

Wifi Frekansları Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz

Modeminiz üzerinde wifi ağınızı kolayca kapatıp açmanıza yarayan wi-fi butonu, Kablosuz ağa tek tuş eşleştirme ile kolayca bağlanabileceğiniz WPS tuşu ve usb girişi bulunmaktadır.

WPS Tuşu ile Şifre Girmeden Nasıl Wifi Ağına Giriş Yapılır Buradan Ulaşabilirsiniz

Usb bağlantısı üzerinden modeminize takacağınız 4,5G Dongle ile modeminizi yedekli olarak çalıştırabilirsiniz.

Modeminiz 3 yıl garanti kapsamındadır.

Modeminiz wan girişli bir modem olduğu için normal dsl teknolojisinde kullanılmamaktadır. Modeminizi isterseniz ACCESS POİNT olarak da kullanabilirsiniz.

ZTE ZXHN H298A MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H298A PORT YÖNLENDİRME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

freeteknoloji

Geçmişten Günümüze Teknoloji Ve İnovasyon.

ZTE ZXHN H298A MODEM ÖZELLİKLERİ” için 16 yorum

  • 22 Ekim 2019 tarihinde, saat 22:45
   Permalink

   Merhaba Eda Hanım,
   Türknet servis sağlayıcısı Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır. Bulunduğunuz binada Türk Telekom fiber alt yapı mevcut ise Türknet tende başvuru yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.
   iyi akşamlar dileriz.

   • 4 Haziran 2020 tarihinde, saat 08:44
    Permalink

    Hocam sallıyorsunuz resmen. Adam turknet vdsl de kullanabilirmiyim diyor. Ne alakası var. Turknet fiber altyapı değil.

    • 4 Haziran 2020 tarihinde, saat 21:33
     Permalink

     Merhabalar, Yorum yaparken uygun olmayan bir dil kullanmak, size ve sizden sonra gelecek diğer yardıma ihtiyacı olan kullanıcılara fayda sağlamayacaktır.
     ZTE ZXHN H298A modemler fiber özellikli modemlerdir. Bu modemler Türk Telekom alt yapısı yani Türk Telekom fiber sisteminin olduğu yerlerde Türk Telekom tarafından kurulumu yapılan modemlerdir. Türk Telekom bakır ya da fiber alt yapısının olduğu yerlerde Btk kuralları gereği diğer servis sağlayıcıları da devre kiralayarak kendi kullanıcılarına bu hizmeti sunabilmektedir. Kullanıcı Türknet, Superonline, Vodafone, Dsmart, Millenicom vs vs. hangi servis sağlayıcıdan hizmet almak isterse başvurusunu ilgili ıss yapar. İlgili ıss aldığı başvuruyu Türk Telekom dan port kiralayarak iletir. Türk Telekom ekipleri de randevu oluşturarak ilgili ıss adına kurulumu gerçekleştirir.Modem ıp aldıktan sonra tüm faturalama kalemleri hizmet alınan servis sağlayıcı tarafından gerçekleştirilir. Sonuç itibarı ile ZTE ZXHN H298A modemi Tüm servis sağlayıcılar da kullanmak mümkündür. Yalnız tanım işlemleri Türk Telekom tarafından yapıldığından bu modem yalnızca verildiği adreste çalıştırılmaktadır. ZTE ZXHN H298A modemi isterseniz Access Point olarak kullanabilirsiniz. Ya da köprü modunda istediğiniz modem ile birlikte kullanmanız mümkündür.

 • 13 Ocak 2020 tarihinde, saat 17:16
  Permalink

  mesh özelliği mevcutmudur. bunu modem olarak kullanıcam arka odaya acces point kablosuz bağlayıp kablosuz yayın yapabilirmiyiz

 • 26 Haziran 2020 tarihinde, saat 01:09
  Permalink

  binamda fiber kablo yokvdsl var sorum şu bu modem ile vdsl hat alsam kullanabilirmiyim ” evet yada hayır ” pls

 • Geri bildirim: ZTE ZXHN H298A KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME | FREE TEKNOLOJİ

 • 19 Haziran 2021 tarihinde, saat 00:08
  Permalink

  Merhaba 2.4 hz 73 5hz 433 maksimum oluyor Mbps türktelekom fiber internet kullanıyorum bu modem hızı maksimum daha nasıl kullana bilirim kablo 6 cat

 • 28 Ağustos 2021 tarihinde, saat 18:22
  Permalink

  Merhaba aynı bu modemden biz de kullanıyoruz daha önce farklı bir odada çekmiyordu sonra birden çekmeye başladı (hiç bir müdahale de bulunmadan ) hem hızlı hemde sorunsuz 2 hafta sonra tekrar o odaya wifi bağlantısı gelmedi acaba sorun modem mi yoksa şirketten mi öyle ( modem yanında parazit yapabilecek hiç bir cihaz yok elektrik akımı da gayet düzgün ) şimdiden teşekkürler…

 • 10 Eylül 2021 tarihinde, saat 11:26
  Permalink

  SELAM TÜRK TEEKOMUN VERDİĞİ zxhn h298av1.0 modemLERDE EBEYV KONTROLÜ YAPARKEN SAAT GECE 00:00 BAŞLIYOR.ÇOÇUKLARIN UYKU SAATİ ÖNCESİ İÇİN SAAT 8 VE YA 9 YADA 10 DAN BAŞLATMIYORUZ. NASIL BAŞLATABİLİRİZ.