ZTE ZXHN H298A MODEM ÖZELLİKLERİ NELERDİR? ZTE ZXHN H298A MODEM HANGİ SİSTEMLERDE KULLANILIR?

ZTE ZXHN H298A Modemler kampanya kapsamında Türk Telekom servis sağlayıcısı tarafından eve kadar fiber internet kullanan müşterilere, taahhüt süreleri boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

ZTE ZXHN H298A, fiber ethernet teknolojilerini destekleyen kablosuz bir Voip modemdir.Ürünün gigabit ethernet 10/100/100 Mbps desteği bulunmaktadır.

Ürün tak çalıştır özelliği sayesinde kolayca kurulabilmektedir. Modem bağlantılarınızı doğru şekilde yaptığınızda internet, ses ve ıptv profilleriniz modeminize otomatik olarak yüklenmektedir.

Modeminiz üzerinde 2,4Ghz ve 5Ghz olmak üzere 2 ayrı wifi (kablosuz ağ) sinyali bulunmaktadır.Yapacağınız wifi ayarları ile tercih ettiğiniz wifi frekanslarını kolayca kullanabilirsiniz. Modeminiz üzerinde her frekans için 4 ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz.

Wifi Frekansları Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz

Modeminiz üzerinde wifi ağınızı kolayca kapatıp açmanıza yarayan wi-fi butonu, Kablosuz ağa tek tuş eşleştirme ile kolayca bağlanabileceğiniz WPS tuşu ve usb girişi bulunmaktadır.

WPS Tuşu ile Şifre Girmeden Nasıl Wifi Ağına Giriş Yapılır Buradan Ulaşabilirsiniz

Usb bağlantısı üzerinden modeminize takacağınız 4,5G Dongle ile modeminizi yedekli olarak çalıştırabilirsiniz.

Modeminiz 3 yıl garanti kapsamındadır.

Modeminiz wan girişli bir modem olduğu için normal dsl teknolojisinde kullanılmamaktadır. Modeminizi isterseniz ACCESS POİNT olarak da kullanabilirsiniz.

ZTE ZXHN H298A MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H298A PORT YÖNLENDİRME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ