ZTE ZXHN H168A v2.0 MODEM ARIZASI, ZTE ZXHN H168A MODEM ARIZASI, ZTE ZXHN H168A POWER YANMIYOR, ZTE ZXHN H168A ADAPTÖR ARIZASI, ZTE ZXHN H168A SPLİTTER ARIZASI, ZTE ZXHN H168A DSL IŞIĞI YANMIYOR, ZTE ZXHN H168A İNTERNET IŞIĞI YANMIYOR, ZTE ZXHN H168A BAĞLANTI YAPILMIYOR, ZTE ZXHN H168A KABLOSUZ SORUNU, ZTE ZXHN H168A WİFİ ARIZASI, ZTE ZXHN H168A MODEM ÇALIŞMIYOR, ZTE MODEM ARIZASI, ZTE ZXHN H168A TENİK DESTEK, ZTE ZXHN H168A YETKİLİ SERVİS, TÜRK TELEKOM MODEM ARIZASI, BDH TEKNİK SERVİS NUMARASI,4441444 MODEM ARIZASI,08505322816 MODEM ARIZASI, ZTE ZXHN H168A modem destek hattı, ZTE ZXHN H168A teknik destek, ZTE ZXHN H168A Teknik Servis Adresi,zte modem çağrı merkezi,ZTE Telefon Müşteri Hizmetleri,Zte tamiri,ZTE yetkili Teknik Servis,zte müşteri hizmetleri,zte müşteri hizmetleri numarası

ZTE ZXHN H168A Modeminizin arıza yaptığını düşündüğünüz durumlarda kontrol etmeniz gereken bazı sorun giderme adımları bulunmaktadır. ZTE ZXHN H168A arıza sorun giderme adımlarını aşama aşama incelemeye çalışalım.

ZTE ZXHN H168A MODEM ÖZELLİKLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H168A Modemi Açık Olmasına Rağmen Tüm Göstergeler Kapalıysa; ZTE ZXHN H168A Hiçbir Işık Yanmıyorsa;

ZTE ZXHN H168A modemini güç adaptörünü çalışan bir prize taktığınızdan ve ZTE ZXHN H168A modemin açma kapama tuşunun açık olduğundan emin olunuz. ZTE ZXHN H168A açma kapama tuşu açık olmasına rağmen yanmıyorsa, takılan adaptörün modem kutusundan çıkan adaptör olduğundan emin olunuz. Modemin arka bölümünde yer alan barkod bölümünde modemin voltaj değerleri yer almaktadır. Bu değerlerin modem adaptörü ile aynı değerlerde olması gerekmektedir. Farklı voltaj değerlerinde ZTE ZXHN H168A v2.0 modeminizi yakabilirsiniz. Yine farklı voltaj değerlerinde ZTE ZXHN H168A v2.0 modeminiz üzerinde hiçbir ışık yanmayacaktır ya da ıp alamama gibi arıza durumları oluşacaktır. ZTE ZXHN H168A v2.0 Modem kutusundan çıkan ZTE ZXHN H168A v2.0 Adaptörün arızalı olması durumunda garanti kapsamında değişim talep edebilirsiniz

ZTE ZXHN H168A GARANTİ ŞARTLARI NELEDİR? BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H168A İnternet Erişiminiz Yok ise;

İlk önce ZTE ZXHN H168A modeminim göstergelerinin normal durumda olup olmadığını kontrol edin. Eğer modem üzerinde bulunan ışıklarınız yanıyor ise bilgisayar veya ağ erişim ekipmanlarında arıza olabilir. Bu durum servis sağlayıcı kaynaklı sorun değildir. ZTE ZXHN H168A modem üzerinde bulunan ışıklar yanmıyor ise ışıklar tek tek kontrol edilmelidir. ZTE ZXHN H168A modem üzerinde bulunan her ışığın ayrı bir anlamı bulunmaktadır. Bu nedenle servis sağlayıcı çağrı merkezini aramadan önce aşağıdaki kontrollerin yapılması gerekmektedir.

Dsl telefon kablosu doğru bağlanmış olmalıdır. Dsl telefon kablosu, güç kablosundan ve yüksek güçlü elektronik cihazlardan uzak olmalıdır. Splitter bağlantısından önce herhangi bir cihaz bağlantısı yapılmamalıdır.

Adsl/Vdsl Modem Bağlantısı Nasıl Yapılır Buradan Ulaşabilirsiniz

ZTE ZXHN H168A Dsl Işığınız Sabit Olarak Yanmıyor ise; ZTE ZXHN H168A Dsl Işığınız Yanıp Sönüyor İse;

Geniş bant dsl hattınız senkronizasyonu/bağlantısı olmadığında genellikle ZTE ZXHN H168A üzerindeki bağlantı göstergesi yanmaz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz önerilmektedir.

Öncelikle bağlantı kablolarının ve kablo konnektörünün kalitesini kontrol ediniz.

Kullanım kılavuzunda bulunan yönergelere göre modem kurulumunu tamamlayınız.

ZTE ZXHN H168A MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Telefon, splitter, Dsl kablosu gibi uçların doğru yapıldığından emin olunuz. Çıkma durumu var ise kablo uçlarını yeniden yapınız ya da yaptırınız.

Eğer arada splitter bağlantısı kullanıyor iseniz splitterı devre dışı bırakarak dışarıdan gelen ana hattı direkt olarak modeminizin arkasına takınız. Ana hattı direk olarak modeminize taktığınızda modem üzerinde bulunan DSL ışığınız sabit olarak yanmaya başlıyor ise arada bulunan splitter cihazı arızalanmış demektir.

SPLiTTER NEDiR, NASIL BAĞLANIR, SPLiTTER BAĞLANTI SORUNLARI NELERDİR? BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ZTE ZXHN H168A VDSL2/ADSL2+ modeminizde yukarıdaki sorun giderme adımlarından farklı bir problem yaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek internet servis sağlayıcısına ve ZTE ZXHN H168A modem destek hattına ulaşabilirsiniz.

1.Türk Telekom çağrı merkezini 4441444 nolu telefondan arayınız ve VDSL/ADSL hattınızla/alt yapınızla ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol ettiriniz.

2.Hattınızda veya at yapınızda bir problem olmadığından emin iseniz ve hattınıza başka bir modem taktığınızda sorun yaşamıyorsanız 08505322816 numaralı çağrı merkezini arayarak modeminiz içim teknik yardım isteyiniz. Modemde bir arıza var ise çağrı merkezi müşteri temsilcinizden bir arıza takip numarası alınız.

3.Arızalı modemi, teknik servise kutu içeriğinde bulunan tüm parçalarla birlikte eksiksiz olarak göndermeniz gerekmektedir. Eksik donanım veya parça ile gönderilen arızalı modemler size geç teslim edilebilir.

4.Arızalı modemi teknik servis birimine gönderirken Adınız, Soyadınız, Adres bilgileriniz, modemin arızasını ve çağrı merkezinden alınan arıza takip numarasını bir kağıda yazarak kutu içerisine koymalısınız.

ZTE ZXHN H168A Teknik Servis Adresi: BDH-Bilişim Destek Hizmetleri San.Tic.A.ş   Bağlarbaşı mahallesi. Cemal Bey Caddesi.No:110 34844 Maltepe/İstanbul  02165001700   fax:02163053465

ZTE ZXHN H168A MODEM IŞIKLARI VE ANLAMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ