ZTE ZXHN H168A MODEM KURULUMU NASIL YAPILIR,ZTE ZXHN H168A 5GHZ AYARLARI,ZTE ZXHN H168A TÜRK TELEKOM MODEM KURULUMU NASIL YAPILIR,ZTE ZXHN H168A ŞİFRE DEĞİŞTİRME,ZTE ZXHN H168A ARAYÜZ ŞİFRESİ NEDİR,ZTE ZXHN H168A MODEM AYARLARI,

ZTE ZXHN H168A Modem kurulumuna geçmeden önce modem ve bilgisayar arası bağlantılarınızın doğruluğundan emin olunuz. Hatalı yapılan bağlantılarda modem üzerinde bulunan DSL ışığınız sabitlenmeyeceği için bağlantı sağlanamayacaktır.

MODEM VE BİLGİSAYAR ARASI BAĞLANTI ŞEMASINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Modem bağlantılarınızı yukarıdaki şemaya uygun olarak yapılandırdı iseniz kurulum adımlarına devam edebiliriz. Web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter butonuna basınız. Karşınıza gelen kullanıcı adı ve şifre ekranında;

ZTE ZXHN H168A kullanıcı adı:admin

ZTE ZXHN H168A şifre:turktelekom yazarak Oturum Aç butonuna basınız.

Şifrenizi kabul etmemesi durumunda modeminizi resetleyerek fabrika ayarlarına alabilirsiniz.

ZYXEL MODEM RESETLEME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Şifre adımını geçmenizin ardından modem arayüz şifresini değiştirmenizi isteyen ekran gelecektir. İsterseniz bu ekranda ZTE ZXHN H168A modem arayüz şifresi ni değiştirebilirsiniz. Ya da geç butonuna basarak değiştirmeden geçebilirsiniz.

Açılan modem arayüz ekranında Kolay Menü botununa basınız. Sol tarafta açılan sekmelerden en alt bölümde yer alan ZTE ZXHN H168A Kolay Kurulum sekmesine tıklayınız. Açılan ekranda ileri butonuna basarak ZTE ZXHN H168A modem kurulumuna başlayınız.

Kullanıcı adı ve şifre bölümünde servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi yazınız. Eğer Türk Telekom kullanıcısı iseniz kullanıcı adınızın sonundaki @ttnet domain adı gömülü olarak gelecektir İkinci kez yazmanıza gerek bulunmamaktadır. İleri butonuna basınız.

Eğer Türk Telekom dışında bir servis sağlayıcıdan hizmet alıyor iseniz Kırmızı ok ile gösterdiğimiz alana Buraya Tıklayınız menüsüne tıklayınız. Açılan ekran kullanıcı adınızın sonunda servis sağlaycılara göre değişkenlik gösteren @domain adını yazmayı unutmadan kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi giriniz ve ileri butonuna basınız.

TÜM SERVİS SAĞLAYICILARA AİT DOMAİN ADINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Karşınıza yeni gelen ekranda ZTE ZXHN H168A modeminizin ZTE ZXHN H168A kablosuz ayaları yapılacaktır. ZTE ZXHN H168A modeminizin 2.Ghz ve 5Ghz olmak üzere iki ayrı wifi bandı bulunmaktadır. İsterseniz iki frekansı da aktif edebilirsiniz. İsterseniz de sadece 2.Ghz bağlantısını aktif edebilirsiniz. Yukarıdan aşağı sırası ile ZTE ZXHN H168A 2.4Ghz Wifi ve ZTE ZXHN H168A 5Ghz wifi kablosuz ağ adı ve şifre bilgilerini doldurunuz. Kanal bölümünde kablosuz ağınızın kalitesi için bir kanal frekansı seçebilirsiniz. Burada seçeceğiniz kanal frekansı ile kablosuz ağınızın kapsama alanını genişletebilirsiniz.

KABLOSUZ KANAL FREKANSLARI VE TERCİH ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İleri butonuna basınız.

Karşınıza gelen yen ekranda önceki ekranlarda yapmış olduğunuz değişiklikleri içeren tablo gelecektir. Kontrollerinizi yaptıktan sonra uygula butonuna basarak ayarlarınızı kaydediniz.

ZTE ZXHN H168A MODEM ÖZELLİKLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H168A Modemin kablolu ve kablosuz ayarları tamamlanmıştır. İsterseniz aşağıdaki ekranda ZTE ZXHN H168A modemin kablosuz ağ adı ve ZTE ZXHN H168A şifre bilgilerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

DAHA DETAYLI VE UYGULAMALI ANLATIM İÇİN AŞAĞIDAKİ YOUTUBE SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H168A MODEM IŞIKLARI VE ANLAMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ZTE ZXHN H168A AYARLAR,ZTE ZXHN H168A 2.4GHZ AYARLARI,ZTE ZXHN H168A KABLOSUZ AYARLARI NASIL YAPILIR,ZTE ZXHN H168A KABLOSUZ ŞİFRE NASIL DEĞİŞTİRİLİR, Türk Telekom ZTE modem şifre DEĞİŞTİRME,Zte ZXHN H168A Modem Kablosuz Şifre Değiştirme,zte zxhn h168a kurulum,zte zxhn h168a modem,Türk Telekom ZTE ZXHN H168A Modem Kurulumu,zte zxhn h168a fiyat,zte zxhn h168a modem kurulumu,zte modem ayarları,zte modem kurulumu,zte modem şifresi, zte modem arayüz şifresi, zte modem kullanıcı adı şifre, zte modem şifresi, zte modem güncelleme, zte modem resetleme, zte modem arayüzüne nasıl girilir