TP-LİNK TD-W9970 V3 ARIZALI MODEM SÜRECİ

TP-LİNK TD-W9970 V3 ARIZALI MODEM SÜRECİ NEDİR? TP-LİNK TD-W9970 V3 GARANTİ SÜRESİ NEDİR? TÜRK TELEKOM MODEM ARIZA SÜRECİ NEDİR?, TTNET MODEM ARIZA SÜRECİ NEDİR?

TP LİNK TD-W9970v3 modemler Türk Telekom servis sağlayıcısı tarafından yararlanılan kampanya kapsamında ücretli ya da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Türkiye’nin en büyük servis sağlayıcısının Türk Telekom olması ve geçen yakın zaman içerisinde fiber alt yapının yaygınlaşması ile birlikte TP LİNK TD-W9970v3 modemler çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılmaya başlamıştır. Son 1-2 yıl içerisinde müşteri sayılarında ki artış ile birlikte Türk Telekom evde internet kullanıcısı çok sayıda müşteride TP LİNK TD-W9970v3 modemi görmek mümkündür.

TP LİNK TD-W9970v3 MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Pe ki bu kadar yaygın olarak kullanılan;

TP LİNK TD-W9970v3 Modemler Arızalandığında Yapılması Gereken İşlemler Nelerdir? Arıza Durumunda Hangi Numaralar Aranmalıdır? Garanti Süresi Nedir ? Arıza Süreci Nedir?

Gelin birlikte bu sorularımıza yanıt bulmaya çalışalım.

TP LİNK TD-W9970v3 Modem Arıza Süreçleri

TP LİNK TD-W9970v3 modemler kullanıcıya verildikten sonraki 14 gün içerisinde arızalanması durumunda kullanıcı modemi aldığı Türk Telekom bayi ya da ofisine götürerek yenisi ile değiştirebilmektedir.

15.günden itibaren oluşacak arıza durumlarında öncelikle dsl hattınızda arıza olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bu kontrolün yapılabilmesi için kullanıcıların 444 1 444 Türk Telekom çağrı merkezini arayarak kayıt bırakması gerekmektedir. Oluşturulan arıza kaydına istinaden Türk Telekom ekipleri evinize gelerek Elit servis hizmeti kapsamında hattınızı modeminize kadar kontrol edecektir. Kontrol sırasında modemin arızalı olduğu tespit edilir ise kullanıcı modem firması ile görüşme sağlayacaktır. İşlemlerin hızlanması için Modem arıza kontrolünüzü kendinizde arıza kaydı bırakmadan bir komşunuzun hattında deneyebilir ve direk modem firmasını arayabilirsiniz.

TP LİNK TD-W9970v3 modemler için Türkiye’de SENTİM KURALKAN BİLİŞİM çağrı merkezi destek vermektedir. Kullanıcı 0850 209 4040 numaralı hattan sentim kuralkan bilişim çağrı merkezini aradığında müşteri temsilcisi kullanıcıya bir arıza takip numarası birde kargo gönderim numarası verecektir. Daha sonra modem kullanıcısı arızalı modemi tüm parçaları ile birlikte kutu içerisinde ilgili firmaya gönderecektir. Kutu içerisine çağrı merkezinden alınan arıza takip numarası, müşteri adı soyadı, adresi ve modem arızası notu eklenmelidir.

Modeminiz garanti kapsamında ise kargo gönderim için ve arıza süreci için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Modem firma garanti süresi 36 ay (3Yıl) dır.

Modeminiz garanti kapsamı dışında ise kargo gönderim ücreti ve arıza yapım ücreti kullanıcıya aittir.

Arızalı modem yukarıdaki işlemlerin ardından doğrudan Firmasının İstanbul Merkezine gönderilmelidir. Kargolama işlemlerinde firma Mng kargoyu tercih etmektedir. Mng kargo üzerinden ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Arızalı olarak gönderdiğiniz modeminiz 7 gün içerisinde firma kontrolleri yapılarak geri gönderilmektedir. Modem arıza durumunu arıza takip numaranız ile birlikte Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

SENTİM KURALKAN BİLİŞİM 08502094040Servis Adres: Tepeören mah. Eski Ankara Asfaltı No:206 Tuzla/İstanbul

freeteknoloji

Geçmişten Günümüze Teknoloji Ve İnovasyon.

TP-LİNK TD-W9970 V3 ARIZALI MODEM SÜRECİ” için 2 yorum

MERHABALAR, SORUNUZA YORUMLAR BÖLÜMÜ ÜZERİNDEN DESTEK VEREMİYORUZ.KONU İLE İLGİLİ TÜM SORU,İSTEK VE TALEPLERİNİ SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ ÜZERİNDEN BİZE İLETEBİLİRSİNİZ. FACEBOOK, İNSTAGRAM,TWİTTER VE YOUTUBE GİBİ SOSYAL MEDYA HESAPKARIMIZA SAĞ ÜST KÖŞEDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

%d blogcu bunu beğendi: