GENERAL MOBİLE EG620 KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME

Daha önceki yazılarımızda GENERAL MOBİLE EG620 cihazın özellikleri ve kurulum adımları konusunda detaylı bilgi paylaşmıştık. İsterseniz aşağıdaki linklerden ürün detaylarına ve kurulum adımlarına ulaşabilirsiniz.

GENERAL MOBİLE EG620 ÖZELLİKLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

GENERAL MOBİLE EG620 KURULUM ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Cihazın kablosuz ağ adı ve şifre bilgileri modemin arkada bölümünde yazmaktadır. İsterseniz arkada bölümde yazan wifi adı ve şifresini kullanabilirsiniz.

Web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter butonuna basınız. Karışınıza kullanıcı adı ve şifre sorun bir ekran gelecektir. Bu ekranda;

General Mobile EG620 kullanıcı adı:admin şifre:admin yazarak ilerleyiniz.

Şifrenizi daha önce değiştirdiyseniz ve şifreyi hatırlamıyorsanız cihazı resetleyerek fabrika ayarlarına alabilirsiniz.

MODEM/HGW RESETLEME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Açılan ekranda ekranın sol bölümünde yer alan Yerel Ağ Kablosuz menülerine tıklayınız. SSID alanında kablosuz ağlarda görmek istediğiniz bir isim belirleyiniz. Wpa parolası bölümünde wifi ağınız için en az 8 haneli bir wifi şifresi belirleyiniz. Kaydet yaparak cihazınızın kablosuz ağ adı ve şifresi bilgilerini yeniden girerek bağlantı kurabilirsiniz. Cihazın kanal ve frekans ayarlarını Gelişmiş bölümünden yapabilirsiniz.

General Mobile EG620 kablosuz ayarlar, General Mobile EG620 wifi ayarları, General Mobile EG620 kablosuz şifre, General Mobile EG620 wifi şifresi, General Mobile EG620 şifre,General Mobile EG620 Kurulum,General Mobile EG620 ayarlar,General Mobile EG620 modem ayarları,General Mobile EG620 setup,Türk Telekom Wi-Fi 6,Kablosuz Dual-Band Gigabit VoIP Home Gateway,Wi-Fi 6 Kablosuz Modem,Gigabit Ethernet Modem,VoIP Modem,USB Paylaşımlı Modem,Ebeveyn Kontrolü Modem,Yüksek Hızlı İnternet,Kesintisiz İnternet Bağlantısı,General Mobile EG620 incelemesi,Türk Telekom Wi-Fi 6 modem özellikleri,En iyi Wi-Fi 6 modem hangisi,Gigabit Ethernet modem önerisi,VoIP modem nedir,USB paylaşımlı modem nasıl kullanılır,Ebeveyn kontrolü modem nasıl ayarlanır,Hızlı internet için modem önerisi,Kesintisiz internet bağlantısı için modem