İnternet erişimi için bir modem router arıyorsanız, ASUS DSL-N16 size hem performans hem de esneklik sunan bir seçenek olabilir. Bu modem router, ADSL, VDSL, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumlu olarak çalışabiliyor. Ayrıca, çift WAN girişi sayesinde, iki farklı İnternet Servis Sağlayıcı arasında geçiş yapabiliyor veya yük dengesi ve yük devretme özellikleriyle kesintisiz bir İnternet bağlantısı sağlayabiliyor1.

ASUS DSL-N16, kablosuz ağ performansı açısından da iddialı bir cihaz. 802.11n standardını destekleyen modem router, 300 Mbps’ye kadar kablosuz hız sunuyor. Ayrıca, dört adet 5 dBi anteniyle geniş bir kapsama alanı sağlıyor. Modem router, aynı zamanda Ebeveyn Kontrolü ve VPN sunucusu gibi gelişmiş özelliklere de sahip. Ebeveyn Kontrolü ile aileniz ve çocuklarınızın İnternet aktivitelerini izleyebilir ve filtreleyebilirsiniz. VPN sunucusu ile ise ev ağınıza şifrelenmiş ve özel bir bağlantı ile uzaktan erişebilirsiniz1.

ASUS DSL-N16’nın kurulumu ve yönetimi de oldukça kolay. ASUS WRT arayüzü ile ağ uygulamalarını kurma, izleme ve kontrol etme işlemlerini kullanımı kolay tek bir alanda yapabilirsiniz. Ayrıca, ASUS Router uygulaması ile bilgisayar açmaya gerek kalmadan ağınızı her yerden kontrol edebilirsiniz1.

ASUS DSL-N16, hem tasarım hem de teknik özellikler açısından beklentilerinizi karşılayabilecek bir modem router olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve çok fonksiyonlu bir cihaz arayanlar için uygun bir tercih olabilir.

ASUS DSL-N16 Ebeveyn Kontrol Destekli-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

ASUS DSL-N16

Ebeveyn Kontrol Destekli – DLNA-VPN-ADSL-VDSL-Fiber-Modem Router

ASUS WRT ile tüm ağınızın kontrolü elinizin altında ve çok kolay

2’si 1 arada tasarım – Çift kullanım için çift WAN girişi – WiFi router ve DSL modem

Mükemmel uyum – ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumlu

Kullanımı kolay ASUS Router uygulaması – Bilgisayar açmaya gerek olmadan ağınızı her yerden kontrol edin

ASUS DSL-N16 MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ebeveyn Kontrolü – Aileniz ve çocuklarınızın İnternet aktivitelerini izleyin ve filtreleyin

VPN sunucusu ve istemcisi desteği – Ev ağınıza şifrelenmiş ve özel bir bağlantı ile uzaktan erişin

Dualband desteği ile maksimum kablosuz performansı alın

Misafir Ağı ile ağınızın size özel tutunuz

Ücretsiz DDNS servisi

Yüksek VDSL Bağlantı performansı

ASUS DSL-N16, modem router, ADSL, VDSL, fiber, kablo, çift WAN, 300 Mbps kablosuz hız, Ebeveyn Kontrolü, VPN sunucusu, ASUS WRT arayüzü, ASUS Router uygulaması