Keenetic Peak DSL AC2600 MODEM KURULUMU NASIL YAPILIR? Keenetic Peak DSL AC2600 VDSL AYARLARI NASIL YAPILIR? Keenetic Peak DSL AC2600 ADSL AYARLARI NASIL YAPILIR? Keenetic Peak DSL AC2600 KABLOSUZ AYARLARI NASIL YAPILIR? Keenetic Peak DSL AC2600 MODEM ŞİFRESİ NEDİR? Keenetic Peak DSL AC2600 KURULUM. Keenetic Peak DSL AC2600 ARAYÜZ ŞİFRESİ NEDİR? Keenetic Peak DSL AC2600 YORUMLAR? Keenetic Peak DSL AC2600 İNCELEME

Modem kurulumuna geçmeden önce modem ve bilgisayar arası bağlantılarınızın doğru yapılandırıldığından emin olunuz. Hatalı yapılan bağlantılarda modem üzerinde yer alan DSL ışığınız yanmayacağı için bağlantı kurulamayacaktır.

MODEM VE BİLGİSAYAR ARASI BAĞLANTI ŞEMASINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Modem bağlantılarınızı yukarıdaki şemaya uygun olarak yapılandırdı iseniz kurulum adımlarına devam edebiliriz. Modem ara yüzüne kablosuz olarak ya da Ethernet kablosu ile bağlantı yapabilirsiniz. Ethernet kablonuz var ise kurulumu Ethernet üzerinden yapmanızı öneriyoruz.

Kablosuz bağlantı yapabilmek için sağ alt köşede yer alan kablosuz ağ simgesine tıklayınız. Açılan kablosuz ağ listesinden modeminizin arkasında yer alan kablosuz ağ adına tıklayarak bağlan butonuna basınız

Modem arkasındaki kablosuz ağ şifresini girerek modeme bağlantı sağlayınız.

Bağlantı sağlandığında modem ara yüzü otomatik olarak açılacaktır. Ya da Web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter butonuna basınız. Karşınıza gelen ekranda “Türkçe” seçiniz. Al bölümde yer alan “Sihirbazı Çalıştırın” butonuna basınız.

Açılan ekranda “DSL/telefon hattı üzerinden internet erişimi ayarlamak için” seçeneği işaretleyerek ileri butonuna basınız.

Lisans sözleşmesini okuyarak “KABUL ET” butonuna basınız.

“Cihaz Gizlilik Bildirimini Kabul Edin” seçeneğini okuyarak “KABUL ET” butonuna basınız.

Yeni açılan ekranda modem ara yüzünüz için bir yönetici şifresi belirleyiniz ve ileri butonuna basınız.

Yeni açılan ekranda;

Ülke olarak Türkiye,

Servis sağlayıcı olarak Any ISP(VDSL $ ADSL )

Kullanıcı adı ve şifre bölümünde servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi yazınız. Kullanıcı adınızın sonunda servis sağlayıcılara göre değişkenlik gösteren @domain adınızı yazmayı unutmayınız.

Tüm Servis Sağlayıcılara Ait Domain Adreslerine Buradan Ulaşabilirsiniz

İleri butonuna basınız.

Aşağıdaki ekranda internet hattı bağlantılarınızın doğrulunu kontrol edin ve ileri butonuna basınız. Bu ekranda modeminiz otomatik olarak bağlantı sinyalinizi kontrol edecektir.

Zaman ayarları bölümünden İstanbul seçeneğini seçerek ileri butonuna basınız.

Aşağıdaki ekranda modem ara yüzünüzü otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Otomatik güncelleme butonuna basınız.

Modeminizin otomatik güncelleme yapacağı gün ve saati seçebilirsiniz.

Modem ara yüzünün güncellenmesi için bekleyiniz ve ileri butonuna basınız.

Yeni açılan ekranda modeminizin kablosuz ağ adı ve şifre bilgileriniz değiştirebilirsiniz. Ağ adı SSID bölümüne kablosuz ağlarda görmek istediğiniz ismi giriniz. Şifre bölümüne güvenliğiniz için en az 8 haneli içerisinde en az bir büyük bir küçük ve rakamlardan oluşan bir şifre belirleyiniz.

Daha sonra kablosuz ağları yeniden tarattınız, yukarıdaki değiştirmiş olduğunuz kablosuz ağ adını bularak yeni şifrenizi giriniz.

Yeni şifrenizi girdiğinizde otomatik olarak aşağıdaki ekran gelecektir. İleri butonuna basınız.

Paylaşma butonuna basınız.

Eğer tivibu kullanıyor iseniz tivibu cihazınızı modeminizin 1 numaralı portuna bağlayınız ve birinci seçeneği seçerek ilerleyiniz. Eğer kullanmıyorsanız ıptv servisi testini atla seçeneğini seçerek ileri butonuna basınız.

Yaptığınız değişiklikleri içeren özet ekran gelecektir. İsterseniz indirebilir ya da kaydedebilirsiniz. İleri butonuna bastığınız modem ara yüzü ana sayfası gelecektir. Tüm sayfaları kapatarak internete bağlanabilirsiniz.

Keenetic Peak DSL AC2600 MODEM KURULUMU,Keenetic Peak DSL AC2600 VDSL AYARLARI,Keenetic Peak DSL AC2600 ADSL AYARLARI,Keenetic Peak DSL AC2600 KABLOSUZ AYARLARI,Keenetic Peak DSL AC2600 MODEM ŞİFRESİ,Keenetic Peak DSL AC2600 KURULUM, Keenetic Peak DSL AC2600 ARAYÜZ ŞİFRESİ, Keenetic Peak DSL AC2600 YORUMLAR, Keenetic Peak DSL AC2600 İNCELEME, Keenetic kurulum, Keenetic ayarlar, Keenetic modem ayarı, ac2600 kurulum, ac2600 ayarlar