TP-Link HC220-G5 AC1200 Tüm Ev için Mesh WiFi Sistemi, EasyMesh teknolojisi sayesinde evinizin her köşesinde güçlü bir WiFi sinyali sağlar. Kablosuz bağlantılar ve isteğe bağlı Ethernet ana taşıyıcısı, her birimi birbirine bağlamak için birlikte çalışarak daha yüksek ağ hızları ve kusursuz kapsama alanı sağlar. Daha fazla kapsama alanı istiyorsanız, istediğiniz zaman başka bir TP-Link HC220-G5 AC1200  cihazını ağınıza ekleyebilirsiniz.

TP-Link HC220-G5 AC1200, 5 GHz’de 867 Mbps ve 2,4 GHz’de 300 Mbps’ye kadar hızlar sunarak daha hızlı bağlantılar sağlar. Ayrıca, artırılmış kesintisiz kapsama alanı sayesinde daha net ve daha güçlü bir WiFi sinyali elde edebilirsiniz. Tek birleştirilmiş ağ sayesinde birden çok birim, evinizde dolaşırken en iyi bağlantıyı otomatik olarak seçer ve tüm evi kapsayan bir ağ oluşturur.

TP-Link HC220-G5 AC1200 , WPA3 şifreleme, Çoklu SSID ve Ebeveyn Denetimleri gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Bu özellikler, kişiselleştirilmiş ve daha güvenli bir çevrimiçi deneyim sağlar. Ayrıca, misafir ağları oluşturma seçeneği sayesinde ziyaretçilerinizin güvenliği de sağlanır. İstemediğiniz içerikleri engelleyebilir ve çevrimiçi geçirilen süreyi kısıtlayabilirsiniz.

TP-Link HC220-G5 AC1200, sezgisel Aginet uygulaması veya güçlü web arayüzü sayesinde kolayca kurulabilir. Aginet uygulaması, akıllı telefon veya tabletinizden ağ ayarlarını yönetmenize olanak tanır. Ayrıca, TR-069 uzaktan yönetim desteği sayesinde ISP’ler cihazları ACS (Otomatik Yapılandırma Sunucusu) aracılığıyla uzaktan yapılandırabilir ve yönetebilir. TR-181, TR-111 ve TR-143 protokolleriyle uyumluluk sayesinde üst düzey işlemler de desteklenir.

TP-Link HC220-G5 AC1200 Tüm Ev için Mesh WiFi Sistemi, hızlı, stabil ve her yerde kusursuz bir kapsama alanı sağlayarak, evinizin WiFi ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir.

Daha Hızlı Bağlantılar:  5 GHz’de 867 Mbps ve 2,4 GHz’de 300 Mbps olmak üzere 1200 Mbps’ye varan hızlar.

Artırılmış Kesintisiz Kapsama Alanı:  Daha net ve daha güçlü bir WiFi sinyali ile tüm evi kesintisiz bir şekilde kapsama alanı elde edin.

Tek Birleştirilmiş Ağ: Birden çok birim, siz evinizde dolaşırken en iyi bağlantıyı otomatik olarak seçen tüm evi kapsayan bir ağ oluşturur.

Gelişmiş Güvenlik: WPA3 şifreleme, Çoklu SSID ve Ebeveyn Denetimi, kişiselleştirilmiş ve daha güvenli çevrimiçi deneyim sağlar.

EasyMesh Uyumlu: Standart ağ teknolojisi ile tüm ev WiFi kapsama alanı sağlar.

Kolay Kurulum:  Sezgisel TP-Link Tether Uygulaması ile yönlendiricinizi dakikalar içinde kurun.

TR-069 Uzaktan Yönetim:  Otomatik provizyon için TR-098, TR-181, TR-111 ve TR-143 desteklenir.

Daha detaylı bilgileri aşağıdaki youtube videomuzdan ulaşabilirsiniz.