Twitterdan Video İndirme Nasıl Yapılır? Twitter Video Downloader Programı Nasıl Kullanılır? Web Sitesi Üzerinden Twitter Videosu İndirme Nasıl Yapılır? Download Twitter Video-Twitter Video İndirme Programı Save Tweet Vid- Twitter Video İndiricisi

4,5G ve Fiber internet bağlantılarının hayatımıza girmesi ile birlikte internet kullanım oranları da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu yukarı yönlü artışa paralel olarak özellikle akıllı telefon piyasasının gelişmesi kaçınılmaz olmuştur. Akıllı telefonlar ile birlikte yüklü olarak gelen çok sayıda sosyal medya uygulaması kullanıcıların sosyal medya kullanımını yukarı doğru tetiklemiştir.

Hiç kuşkusuz en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında Twitter uygulamasını gösterebiliriz. Twitter uygulaması üzerinden belirli sınırlar içerisinde istediğimiz mesaj ya da açıklamayı Dünya’nın her yerindeki takipçilerimize kolayca yapabiliyoruz. Twitter uygulamasının bu denli önemli bir mecra haline gelmesi ile birlikte artık sanatçıların, akademisyenlerin hatta ve hatta devlet başkanlarının dahi basın açıklamalarını twitter üzerinden yapmaya başladığını görebiliyoruz.

Hal böyle olunca atılan tweetlerin önemi büyük oluyor. Bazen takip ettiğimiz kişilere ait videolar hoşumuza gidebilir.Bu videoları akıllı telefonumuza ya da bilgisayarımıza indirmek isteyebiliyoruz. Bu durumda ne yapılması gerekiyor birlikte incelemeye çalışalım.

Twitter üzerinden video indirmenin iki farklı yolu bulunuyor.

Birinci yöntemde bir web sitesi üzerinde bulunan adres bölümüne indirmek istediğimiz videonun linkini yazarak indirme yapmak.

İkici yöntemde ise akıllı telefonumuza indireceğimiz uygulamalar üzerinden video indirme yapabilmek

  1. Yöntem; Web sitesi üzerinden twitter videosu indirmek

Twitter videolarını indirebileceğimiz birbirinden kapsamlı özelliklere sahip çok sayıda internet sitesi bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçını incelemeye çalışalım.

Twitter Video Downloader

Web sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz. Açılan ana sayfada 1 numara ile gösterdiğimiz alana twitter üzerinden indirmek istediğimiz videonun linkini yazmamız gerekmektedir.

Twitterda Video linkini 2 şekilde kopyalayabilirsiniz. Birinci yöntemde Twitter üzerinden indirmek istediğiniz videonun tweetine tıklayınız. Tweet in üst bölümünde yer alan adres bölümünü kopyalayarak web sitesindeki alana yapıştırabilirsiniz.

İkinci yöntemde tweet in alt bölümünde yer alan 1 rakamı ile gösterdiğimiz simgeye tıklayınız. Açılan seçenekler arasında “Tweetin bağlantısını kopyala” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra aldığınız linki web sitesindeki alana yapıştırabilirsiniz.

Yukarıdaki iki seçenekte kopyaladığınız twitter video linkini Twitter Video Downloader ana sayfasındaki link bölümüne yapıştırarak Download butonuna basınız. Karşınıza videoyu nasıl indirmek istediğiniz ile ilgili 3 ayrı seçenek gelecektir. İndirmek istediğiniz video çözünürlüğüne göre Download Video seçeneğine tıklayınız.

Karşınıza seçtiğiniz çözünürlüğe göre video gelecektir. Üç nokta simgesine tıklayarak indir butonuna basınız. Bu şekilde videoyu bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Download Twitter Video-Twitter Video İndir

Web sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz. Sitenin Türkçe kullanım desteği bulunmaktadır. Twitter üzerinden indirmek istediğiniz videonun linkini aşağıdaki bölüme ekleyerek videoyu mp4 ya da mp4 hd olarak yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz.

Save Tweet Vid- Twitter Video İndiricisi

Web sitesi üzerinden direkt video indirebileceğiniz gibi isterseniz videoyu sadece mp3 olarak ayırarakta indirebilirsiniz. Web sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz. Açılan web sitesinde indirmek istediğimiz twitter videosuna ait linki kopyalayarak aşağıdaki alana yapıştırınız. İndir butonuna basınız.

Yeni açılan sayfada indirmek istediğiniz video çözünürlüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Ya da istediğiniz videoyu mp3 e çevirerek indirebilirsiniz.

2-Yöntem; ise Google Play ya da App Store üzerinden uygulama indirerek twitter videolarınızı indirebilirsiniz.