Zyxel MPro Mesh , WiFi hız ve kapsama ihtiyaçlarınızı karşılamak için donanım, yazılım ve mobil kendi kendine yardım uygulamasını  bir araya getiren, geleceğe hazır, yönetilen bir WiFi sistemidir . EasyMesh standartlarıyla tamamen uyumlu olan Zyxel MPro Mesh Solutions, yalnızca süper hızlı, köşeden köşeye WiFi hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda kapsamlı uzaktan yönetim özellikleri aracılığıyla gerçek zamanlı olarak uzaktan anında teknik yardım sağlamanıza olanak tanır. Zyxel MPro Mesh , evdeki cihaz sayısını azaltarak kullanıcıların evlerinin herhangi bir yerindeki tüm WiFi cihazlarında üstün WiFi hizmeti almasına olanak tanır.

Zyxel MPro Mesh’in Temel Özellikleri

Süper hızlı, köşeden köşeye WiFi hizmeti: Zyxel MPro Mesh, kullanıcıların evlerinde tek, kesintisiz bir WiFi ağı oluşturmak için bir örgü ağ kullanır. Bu, kullanıcıların evlerinin neresinde olurlarsa olsunlar süper hızlı WiFi hızlarının ve güvenilir kapsama alanının keyfini çıkarabilecekleri anlamına gelir.

Uzaktan yönetim: Zyxel MPro Mesh, kullanıcıların WiFi ağlarını uzaktan yönetmeye olanak tanır. Cihazın uzaktan yönetimi sayesinde her zaman güncelliğini korur.

Mobil kendi kendine yardım uygulaması: Zyxel MPro Mesh, kullanıcıların kendi WiFi ağlarını yönetmelerini sağlayan bir mobil kendi kendine yardım uygulamasıyla birlikte gelir. Bu uygulama, kullanıcıların ağlarına hangi cihazların bağlı olduğunu görmelerine, WiFi hızlarını kontrol etmelerine ve sorunları gidermelerine olanak tanır.

Zyxel MPro Mesh Kullanmanın Faydaları

Geliştirilmiş müşteri memnuniyeti: Zyxel MPro Mesh, kullanıcıların süper hızlı, güvenilir WiFi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetinin artmasına  yardımcı olabilir. Zyxel MPro Mesh’in uzaktan yönetim özellikleri, sorunları hızlı ve kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olabilir.

Geleceğe hazır: Zyxel MPro Mesh, EasyMesh standartlarıyla tamamen uyumludur, yani geleceğe hazırdır. Yeni WiFi teknolojileri ortaya çıktıkça, Zyxel MPro Mesh bunları destekleyebilecek, böylece kullanıcılar her zaman en son ve en iyi WiFi teknolojisine sahip olacaklardır.

Zyxel MPro Mesh, müşteri memnuniyetini artırmanıza, OPEX’i azaltmanıza ve WiFi ağınızı geleceğe hazır hale getirmenize yardımcı olabilecek, geleceğe hazır, yönetilen bir WiFi sistemidir

EasyMesh ve WiFi 6/6E standartlarına uygundur

Süper hızlı, köşeden köşeye tüm evi kapsayan WiFi kapsama alanı

Hem 2,4 GHz, 5 GHz hem de 6 GHz bantlarını kapsayan tek bir WiFi ağı

Daha hızlı sorun çözümü ve daha iyi müşteri memnuniyeti için kapsamlı TR-181 yönetim özellikleri

Evin her yerinde hareketlilik ve bant genişliği yoğun uygulamalar için optimize edilmiş WiFi performansı

Kolay kurulum, erişim şifreleri, misafir WiFi, anında internet engelleme* ve daha fazlası için kendi kendini uyarlayan mobil uygulama

Bant yönlendirme ve müşteri yönlendirme ile istemcilerin en iyi bağlantıya sorunsuz dolaşımı.

zyxel mpro ağı,yönetilen wifi sistemi,ağ ağı,Uzaktan Yönetim,mobil kendi kendine yardım uygulaması,süper hızlı köşeden köşeye wifi hizmeti,geleceğe dönük wifi sistemi,müşteri memnuniyetini artırmak,işletme giderini azaltmak,geleceğe dönük wifi teknolojisi,büyük işletmeler,wifi hızı,wifi kapsama alanı,wifi sorunlarını giderme, wifi güvenliği,zyxel mpro ağı,yönetilen wifi sistemi