Zyxel VMG3625-T20A KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME, Zyxel VMG3625-T20A WİFİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME, Zyxel VMG3625-T20A KABLOSUZ AYARLARI, Zyxel VMG3625-T20A 5GHZ AYARLARI

Web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter butonun basınız. Karşınıza gelen kullanıcı adı ve şifre ekranında User Name bölümüne admin yazınız. Password bölümüne ilk kurulum sırasında modem arkasında yer alan barkod üzerindeki Login Password yazan şifreyi yazınız. Bu şifreyi yazmanıza rağmen şifrenizi kabul etmiyor ise modeminizi resetleyerek fabrika ayarlarına almanız gerekmektedir.

MODEM RESETLEME ADIMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

Giriş şifre adımını geçmenizin ardından size modem arkasında yer alan şifreyi değiştirmenizi isteyen ekran gelecektir. İsterseniz bu ekranda şifre değişiklik işleminizi yapabilirsiniz. Ya da SKİP butonuna basarak değiştirmeden geçebilirsiniz. Şifre değişikliği yapmanız durumunda Change Password butonuna basınız.

Şifre adımını geçmenizin ardından modem arayüz ekranı gelecektir. Bu ekranda ilk anda kolay kurulum ekranı gelecektir. Hızlı kurulum Sihirbazı’nı Skip butonuna tıklayarak geçiniz.

Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan menü sembolüne tıklayınız ​.Menülerden Network Setting > Wireless bölümüne giriniz.

2.4Ghz Ayarları için;

Wireless network Name: Kablosuz ağ yayın ismidir.

Password: Kablosuz ağ bağlantınızın bilgisidir. Generate password Automatically:  Cihazın fabrika ayarlarında kablosuz anahtarını kullanılması içindir değiştirmek için bu işareti kaldırınız. Password bölümüne en düşük 8 haneden oluşan içinde türkçe karakter (ç, ş, ğ, ö, ü, ı), boşluk, noktalama işaretleri bulunmayan bir şifre belirleyiniz. Ayarları tamamladıktan sonra apply butonuna​ basarak kaydediniz.

Zyxel VMG3625-T20A MODEM KURULUMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

5Ghz Ayarları için;

Wireless network Name: Kablosuz ağ yayın ismidir.

Password: Kablosuz ağ bağlantınızın bilgisidir.

Generate password Automatically:  Cihazın fabrika ayarlarında kablosuz anahtarını kullanılması içindir değiştirmek için bu işareti kaldırınız. Password bölümüne en düşük 8 haneden oluşan içinde türkçe karakter (ç, ş, ğ, ö, ü, ı), boşluk, noktalama işaretleri bulunmayan bir şifre belirleyiniz. . Ayarları tamamladıktan sonra apply butonuna​ basarak kaydediniz.