TELEVİZYON PLATFORMLARI KANAL SAYILARI NEDİR? TİVİBU KANAL SAYISI NEDİR? DİGİTÜRK KANAL SAYISI NEDİR? DSMART KANAL SAYISI NEDİR? TÜRKCELL TV PLUS KANAL SAYISI NEDİR?

İnternet servis sağlayıcılarının alt yapı yatırımlarına verdiği büyük önem, uydu sistemlerinde ulaşılan yüksek teknolojiler televizyon yayın sistemlerinde HD ve 4K gibi yüksek kalitede yayınların verilmesini de beraberinde getirmiştir.

Kullanıcılar sahip oldukları yayın platformuna göre yüzlerce ulusal, spor, sinema, dizi ve belgesel kanalını HD kalitesinde izleyebilmektedir.

TÜRKSAT 4A GÜNCEL KANAL LİSTESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Televizyon yayıncılığı konusunda yaşanan teknolojik gelişmeler yayın platformları arasındaki rekabeti kullanıcılar lehine arttırmış durumdadır.

Tek kanallı sistemlerden bugün yüzlerce kanalın olduğu platformlara geçiş,  kullanıcıların televizyon izleme alışkanlıklarını da bu yönde değiştirmiştir. Kullanıcılar artık televizyon izlemenin yanı sıra hazırda bekleyen kullanımı kolay interaktif sistemlere de sahip olmak istemektedirler.

Kullanıcılardan gelen bu yeni talepler doğrultusunda artık birçok yayın platformunda istediğiniz yayını istediğiniz anda izleyebilmek mümkün hale gelmiştir. Durdur izle, Geri al izle, Tekrar izle gibi ekstra hizmetler ile televizyon dünyası biz kullanıcılara daha çok sayıda yenilik sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yeniliklere hazır olun!

TİVİBU DURDUR İZLE GERİ AL İZLE ÖZELLİKLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bizde ülkemizde yayın yapan digital platformların kanal sayılarını içerin bir tablo hazırlayarak siz kullanıcılara karşılaştırma konusunda yardımcı olmak istedik.

Platforma göre kanal sayıları şu şekildedir.

Not: Kanal sayıları yayıncılar ile platformlar arasındaki anlaşmalara göre azalıp çoğalmaktadır. Bu nedenle değişkenlik gösterebilir.